Керівникам закладів освіти

Огляд платформ та інструментів дистанційного навчання, рекомендації для організації дистанційки у школі, – ГО “Смарт освіта” та МОН підготували посібник

Огляд основних інструментів для організації дистанційного навчання, рекомендації щодо того, як скласти розклад, налаштувати режим роботи вчителя/вчительки та зворотній зв’язок з учнями, а також про особливості оцінювання та контролю під час карантину. Про це та інші рекомендації, корисні для організації дистанційного навчання у молодшій, основній та старшій школі, ви можете прочитати у посібнику, підготовленому ГО “Смарт освіта” й Міністерством освіти і науки та оприлюднено 6 травня 2020 року.

16:08 10.12.2020

Дистанційні та онлайн-сервіси: посилання

Здобувачі освіти, педагоги та освітні управлінці мають можливість використовувати сервіси, які допомагають отримувати освітні послуги дистанційно або онлайн.

16:03 10.12.2020

«Кібербулінг»

У співпраці з UNICEF Ukraine та за інформаційної підтримки МОН, Координаційного центру з надання правової допомоги та Міністерства юстиції України випустило чат-бот “Кіберпес”.

16:01 10.12.2020

Дистанційна форма здобуття освіти

16 жовтня 2020 року, набуло чинності Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти. Воно розширює можливості для дистанційного навчання учнів – як за дистанційною формою здобуття освіти, так і при використанні технологій дистанційного навчання в інших  формах здобуття освіти.

16:00 10.12.2020