Навчально-польові збори випускників 11 класів

Дата: 06.05.2021 09:04

З 19 по 21 квітня в закладах загальної середньої освіти Степанецької ОТГ проведено навчально-польові збори для учнів 11-х класів. Протягом трьох днів старшокласники випробували свої сили у різних видах військово-спортивних змагань, отримали нові знання, набули нових вмінь та навичок, необхідних захиснику Батьківщини.

В програму навчально-польових зборів входили такі розділи:

- Тактична підготовка;

- Військова підготовка;

- Домедична підготовка.

В ході тренувальних занять учні опанували та закріпили стройову, фізичну, тактичну та вогневу підготовку.

Окремим блоком було проведено тренувальні заняття з надання домедичної допомоги в бойових умовах та в зоні тактичних умов. Учні відпрацювали алгоритм зупинки кровотеч із  різних ділянок тіла, способи і правила транспортування потерпілих при різноманітних ушкодженнях, алгоритм проведення серцево-легеневої реанімації.

Усі учні відповідально і добросовісно виконували поставлені вчителями навчальної дисципліни «Захист Вітчизни» (Курінний Євгеній, Віталій Татарінов, Олександр Дорошенко, Ольга Кравченко) завдання, адже вони добре розуміють, що формування у сучасних умовах високого рівня готовності до виконання вимог сучасної військової діяльності, всебічна підготовка до строкової військової служби спрямована на фізичний, вольовий і моральний розвиток особистості, формування готовності до захисту Вітчизни та дій в умовах надзвичайних ситуацій.

Завершилися навчально-тренувальні збори загальним шикуванням та солдатською кашею.

Будемо сподіватися, що знання, отримані дітьми, знадобляться їм тільки в теорії і – ніколи на практиці.