МАЛЮВАННЯ – ЦЕ ВЕСЕЛЕ ЗАННЯТТЯ, КОТРЕ РОЗВИВАЄ ДИТИНУ Й ДОПОМАГАЄ ЇЙ ДОЛАТИ СТРЕС

Дата: 04.05.2022 11:21

Малювання – улюблене заняття багатьох дітей, яке не тільки розважає, а й дає користь. Це чудовий спосіб упоратися з легкою тривогою. Воно також допомагає зосередити увагу власне на процесі роботи. Розвиває художньо - творчі здібності дітей, фантазію, спостережливість, здатність дивитися на світ і бачити його очима художників, помічати і творити красу.

Вихованці гуртка «Образотворче мистецтво і дизайн» (керівник Оксана ЧЕТВЕРИК) КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» продовжують працювати дистанційно. Діти сміливо беруться за художні матеріали, не лякає їх різноманіття і перспектива самостійного вибору. Вихованці готові багаторазово повторити ту чи іншу дію. І чим краще виходить рух, тим з більшим задоволенням вони його повторюють.Малювання необхідне дітям, щоб повноцінно розвиватися.