Участь у Всеукраїнському семінарі-практикумі щодо розвитку фізичної культури та спортивної підготовки серед учнівської молоді

Дата: 18.08.2022 13:52

17-18 серпня 2022 року в рамках Міжнародної серпневої педагогічної науково-практичної конференції «Освіта, освітяни - незламні у війні» відбувся Всеукраїнський семінар-практикум «Активна школа – здорова Україна».

У програмі заходу було передбачено висвітлення найактуальніших питань щодо розвитку фізичної культури та спортивної підготовки серед учнівської молоді, реформи НУШ в освітній галузі «Фізична культура», організації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової діяльності закладів освіти, запровадження Державного стандарту базової середньої освіти і модельної навчальної програми з фізичної культури, проведення уроків фізичної культури в умовах воєнного стану, психологічного захисту дітей та ін.

Активну участь у конференції взяли вчителі фізичної культури Степанецької громади Ярослав САЛИГА та Петро ЛАВРІНЕЦЬ відвідавши дану конференцію в м.Київ.