У кабінет біології КЗ «Таганчанський ліцей» придбано навчальні матеріали

Сучасний кабінет біології - особливий учбовий підрозділ школи, який має бути оснащений навчальним обладнанням, яке сприяє активній пізнавальній діяльності учнів на уроках, позакласній і позаурочній діяльності з предмету «Біологія», розвиваючи інтерес до біологічної науки в цілому.

12:27 06.01.2021

Комунальний заклад "Таганчанський ліцей" та Мельниківська початкова школа зустріли Новорічно-різдвяні свята з подарунками

Комунальний заклад «Таганчанський ліцей» та Мельниківська початкова школа зустріли Новорічно-різдвяні свята з подарунками. Відділом освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади для потреб закладів освіти за рахунок залишків освітньої субвенції було придбано наступні навчальні матеріали і обладнання:

11:23 06.01.2021