У СТЕПАНЕЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ ВІДЗНАЧИЛИ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ХЛІБА

Дата: 18.10.2022 16:11

Один з найпопулярніших продуктів у світі, без якого, мабуть, не обходиться жоден день нашого життя, - це, звичайно ж, хліб. Тому не дивно, що у нього є своє свято - Всесвітній день хліба, який відзначається щорічно 16 жовтня. До цього свята долучилися учні Степанецького ліцею та зробили фото з тематичними фотозонами.

Учні, також розширили свої знання про хліб, як один із самих давніх і основних продуктів харчування, познайомилися зі шляхом, який проходить хліб перш, ніж потрапити до столу, розширили уявлення про необхідність вживання хліба, про значення хліба за часів голодомору та війни. Сформували думку про хліб як про найбільшу цінність у житті людини.