ВІДБУЛОСЯ ІІ ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБ'ЄДНАННЯ АСИСТЕНТІВ ВИХОВАТЕЛІВ І ВИХОВАТЕЛІВ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ ГРОМАДИ

Дата: 27.10.2022 11:14

26 жовтня 2022 року відбулося ІІ засідання методичного об'єднання асистентів вчителів і вихователів інклюзивного навчання, керівником якого є вчитель-логопед Степанецького ліцею Оксана ДЕПУТАТ.

Обговорили питання: Індивідуальної програми розвитку, формування навичок самостійної роботи з дітьми з ООП, сучасний урок з дітьми з ООП.

Також, до засідання долучилася і психолог Степанецького ліцею Юлія ІВАНОВА, яка висвітлила тему "Соціально-психологічні аспекти створення позитивного клімату в дитячому колективі". Звернули увагу і на нетрадиційні методи роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

Бажаємо успіхів і творчого натхнення освітянам працювати в такому ж позитивному напрямку.

Разом до перемоги!