ПЕДАГОГИ ТА УЧНІ ГРОМАДИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО НАПИСАННЯ РАДІОДИКТАНТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

Дата: 09.11.2022 15:46

Сьогодні відбувся 22-й Радіодиктант національної єдності. Він традиційно пройшов у День української писемності та мови. Учні та педагоги закладів освіти громади долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності.

Зворушливий текст з глибоким змістом під назвою «Твій дім» надзвичайно вразив учасників Всеукраїнського заходу. Участь у флешмобі була не тільки задля того, щоб перевірити власну грамотність, а й для висловлення підтримки нашій рідній Україні.

Адже в єдності – наша сила! А в мові – культура, душа нашої національності!