ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ У СТЕПАНЕЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ

Дата: 21.11.2022 12:52

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи. Цей день став символом боротьби і перемоги, символом єднання заради найвищих ідеалів цивілізованого світу.

Учні та педагоги Степанецького ліцею долучилися до привітання українців з Днем Гідності та Свободи: записали відео привітання, виготовили колажі, плакати, намалювали малюнки на тему: «Ушанування пам'яті подвигу учасників Революції Гідності», взяли участь у вебквесті «День Гідності та Свободи» на платформі «Всеосвіта» та були відзначені грамотами за успішні результати.

Участь дітей у відповідних заходах дає нам впевненість у завтрашньому дні, дає надію на світле і мирне майбутнє нашої держави, виховує з маленьких хлопчиків та дівчаток справжніх, впевнених і сміливих патріотів неньки-України!

Єднаймося – бо ми того варті! Слава Україні! Героям Слава!!!