НАВЧАЛЬНИЙ НАБІР «ШКОЛА В КОРОБЦІ» ОТРИМАЛА БЕРКОЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ

Дата: 22.11.2022 10:36

18 листопада розпочалася доставка навчальних наборів «Школа в коробці» для закладів освіти області від Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ.

Один із таких наборів отримала Беркозівська гімназія. Комплекти «Школа в коробці» потрібні, аби забезпечити вчителів основними навчально-методичними матеріалами для організації занять, залучення учнів до креативного та інтерактивного освітнього процесу, ідей для розробки освітніх проєктів.

Кожен набір розраховано на 40 учнів та містить велику кількість різних шкільних та канцелярських предметів, серед яких: маркери, пензлі, крейда, фарби, олівці, лінійки, зошити з вправами тощо.

За допомогою цих навчально-методичних матеріалів комплекту та практичних прикладів їхнього застосування вчителі зможуть ефективно використовувати їх під час проведення уроків.