УЧАСТЬ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЄКТІ FLOWERS4SCHOOL

Дата: 02.12.2022 08:32

В Україні розпочався благодійний освітній проєкт Flowers4school від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України, який спрямований на озеленення українських шкіл.

Керівник гуртка "Юні екологи" Людмила КОВАЛЕНКО комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» разом з гуртківцями заповнили контактну інформацію та подали заявку на участь у проєкті. В результаті отримали колекцію тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів, а також всі необхідні матеріали для посадки рослин.

Вихованці із задоволенням висадили цибулини квітів та навесні на власні очі побачать, як пагони з’являються з квіткових цибулин і дають дивовижно красиві квіти.