У СТЕПАНЕЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ ПРОВЕЛИ АКЦІЮ «ПОДАРУЙ ТЕПЛО НАШИМ ЗАХИСНИКАМ»

Дата: 06.12.2022 10:51

6 грудня українці відзначають важливе державне свято – День Збройних сил України. Це свято справжньої мужності, героїзму і відваги. Цьогоріч свято набуває особливого значення, адже йде війна і наші військові захищають територіальну цілісність та суверенітет нашої держави. Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців, патріотів.

Напередодні дня Збройних Сил України учні Степанецького ліцею за підтримки батьків та працівників закладу провели акцію «Подаруй тепло нашим захисникам»: виготовили 65 «окопних» свічок. Діти писали листи, малювали малюнки, виготовляли плакати, обереги, збирали солодощі, які обов’язково будуть передані військовим.

Своїми маленькими внесками вони також допомагають захищати Україну, а ще - це вияв любові та щирої подяки тим, хто на передовій дає відсіч ворогу та наближає нашу Перемогу.