ВОЛОНТЕРСЬКА ДОПОМОГА ДІТЯМ ХЕРСОНЩИНИ

Дата: 07.12.2022 14:56

Сила України – в її людях. У цьому переконувалися уже не раз і нині, коли Україна палає у ворожому вогні і відстоює свою незалежність, ми вкотре впевнюємося, що завдяки щирості та відданості нашого народу – ми обов’язково переможемо.

Для надання волонтерської допомоги дітям Херсонщини заклади освіти громади (Беркозівська гімназія, Степанецький, Мартинівський та Таганчанський ліцеї, комунальний заклад позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості») активно долучилась до акції Ліги старшокласників Черкащини «На Святого Миколая, любов'ю зігріті, подарунки надсилають з Черкащини діти».

Канцелярське приладдя (зошити, альбоми, ручки, олівці, фломастери), українські книги, розвивальні ігри, солодощі  доставлені до КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної світи педагогічних працівників Черкаської обласної ради», а звідти будуть передані херсонським дітям.

Сподіваємося, що ці подарунки принесуть багато радості дітям Херсонщини у ці святкові дні.

Лише спільними зусиллями ми зробимо наш світ добрішим.

Щиро вдячні кожному, хто долучився до акції, за підтримку і небайдужість!