Школам можуть безкоштовно провести тренінги НУШ

Дата: 12.12.2022 16:00

Керівники закладів освіти зможуть організувати безкоштовне навчання для вчителів середньої школи за методами НУШ.

Для цього необхідно зробити кілька простих кроків:

– переглянути таблицю тренерів;

– обрати необхідну тему та регіон;

– сконтактувати з тренером і домовитися про подію.

Усі тренери, які є в таблиці, пройшли спеціальне навчання від ГС «Освіторія». Вони отримали сертифікат, що надає їм повне право на реалізацію власних тренінгів у рамках Нової української школи. А кожна програма тренінгу затверджена громадською спілкою.

До того ж усі учасники подій регіональних тренерів від ГС «Освіторія» також зможуть отримати сертифікат. Тому це можливість не лише підвищити власну професійну кваліфікацію, а й долучитися до ініціативи, що була схвалена Міністерством освіти і науки України.

Інформує Освіторія