ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ МІЖШКІЛЬНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ ЗЗСО

Дата: 19.12.2022 16:34

Одним серед популярних інструментів, який забезпечує базову цифровізацію системи шкільної освіти, є система електронних журналів та електронних щоденників. Такі системи спрямовані на забезпечення безперервної та ефективної взаємодії між чотирма групами учасників процесу – адміністрація школи, вчителі, учні та батьки.

15 грудня 2022 року керівником методичного об’єднання початкових класів Оксаною Іванівною ЧОРНОІВАН, з метою розширення знання педагогів та підвищення їх професійної компетентності, проведено семінар для вчителів початкової ланки закладів загальної середньої освіти громади на тему: «Розгляд інструкцій щодо ведення класного журналу в 1-4 класах закладів загальної середньої освіти».

Оксана Іванівна змістовно пояснила своїм колегам особливості ведення класного журналу в 1-4 класах та дала відповіді на запитання своїх колег.