КОЛИ ЙДЕ ВІЙНА, У НАС БАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ НЕМАЄ

Дата: 26.12.2022 15:28

Печуть печиво, пиріжки, вʼяжуть носки - так працівники в Таганчанському дошкільному закладі «Ромашка» допомагають українським військовим і роблять це, бо хочуть підтримати захисників, аби вони знали, що їх люблять і чекають.

Не залишаються осторонь і мешканці села, які діляться продуктами необхідними для виготовлення домашньої випічки. Все приготоване працівники садочку передають нашим воїнам, а дітки доповнюють ці гостинці своїми  малюнками із побажаннями та словами подяки.

Як зізнаються освітяни, допомагати військовим – це обов’язок кожного з нас, бо ж саме завдяки ним ми бачимо світлі, спокійні ранки, а наші діти мають можливість жити та розвиватися. Віримо, що у єдності і взаємопідтримці ми пройдемо шлях війни і вийдемо переможцями!

Слава кожному, хто боронить цілісність і суверенітет України! Слава усім, хто щоденно наближає нашу Перемогу! Тримаймо стрій і продовжуймо впевнено крокувати до Перемоги!