ОСВІТЯНИ ЗГУРТОВАНО ПРОДОВЖУЮТЬ ПЛЕСТИ МАСКУВАЛЬНІ СІТКИ, БО ЦЕ - ПОРЯТУНОК ЖИТТЯ НА ФРОНТІ

Дата: 23.01.2023 11:41

Допомога армії може бути різною і не завжди матеріальною. Іноді для цього достатньо лише вашого вільного часу і «золотих рученят».

Всіх учасників освітнього процесу об’єднала головна мета – небайдужість до своєї країни, до своєї армії і власна відповідальність за особисті вчинки перед своєю державою. Щоб підтримати наших військових, освітяни продовжують процес плетіння маскувальних сіток.

Степанецькі ліцеїсти роблять це під керівництвом сільського бібліотекаря Ніни Степанівни ХОМЕНКО. Найактивніше допомагають учениці 8-9 класів: Софія КАЗМІРЧУК, Юлія ПАЛІЙ, Ангеліна БРОНЗЯ, Ірина ЯРМОЛЕНКО.

Старшокласники Таганчанського ліцею разом з учителем Захисту України Євгенієм КУРІННИМ теж долучилися до цієї важливої роботи. Маскувальна сітка для наших захисників – як оберіг від учнів та працівників, що в тилу прагнуть допомогти армії.

Зупинятися на досягнутому освітянська родина не збирається, а продовжує робити свій маленький внесок у велику Перемогу!