ПРОВЕДЕНО КОМПЛЕКСНУ ПЕРЕВІРКУ ПРИШКІЛЬНИХ ВІДПОЧИНКОВИХ ТАБОРІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ГРОМАДИ

Дата: 31.05.2023 12:42

31 травня 2023 року відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту та враховуючи наказ відділу освіти від 30.05.2023 №35 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у 2023 році», з метою забезпечення безпечного, ефективного оздоровлення, повноцінного відпочинку дітей, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи,  відбулась виїздна перевірка  координаційної групи з вивчення питання організації якісного, безпечного оздоровлення та відпочинку дітей в закладах освіти громади, зокрема в: Степанецькому ліцеї, КЗ «Таганчанський ліцей», КЗ «Мартинівський ліцей» та Беркозівській гімназії.

Учасники координаційної групи у складі: начальника відділу освіти, молоді та спорту Оксани ЛАДИЖЕЦЬ,  працівників відділу освіти (Ірина БОЙКО, Віолетта СЕМЕНОВА), головного спеціаліста Черкаського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області (Любов ЧОРНА), обговорили організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, а також особливості діяльності закладів оздоровлення й відпочинку під час воєнного стану.

Фахівець Держпродспоживслужби провела активну роз’яснювальну роботу щодо, дотримання вимог санітарного законодавстваналежного впровадження та виконання постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР), реального застосування на практиці програм-передумов на харчоблоках закладів освіти, необхідних вимог до постачальників продуктів харчування в заклади освіти, типових порушень при веденні системи контролю постачальників та основних порушень, що допускаються при укладанні угод і шляхи їх попередження.