ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВОГО ТА ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА "ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ"

Дата: 01.06.2023 15:48

У лютому-березні місяці 2023 року з метою підтримки та розвитку декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді,  комунальним закладом «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради», проводився обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край».

Від закладів освіти Степанецької ТГ на конкурс було надіслано 8 робіт, які вражають майстерністю, оригінальністю виконання та індивідуальним творчим задумом.

Дитячі роботи були представлені у таких номінаціях: витинання, народна лялька, інші техніки виконання, м’яка іграшка.

В результаті оцінювання журі визначили переможців:

І місце

Костенко Богдан, вихованець гуртка «Народна творчість» КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» (учень 4 класу КЗ «Мартинівський ліцей», робота «Все буде Україна», керівник Ніколаєва Тетяна Василівна);

Крикун Яна, вихованка гуртка «Народна творчість» КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» (учениця 4 класу КЗ «Мартинівський ліцей», робота «Лялька Марусечка», керівник Ніколаєва Тетяна Василівна);

Мокрієнко Юлія, учениця 8 класу Степанецького ліцею (робота «Патріотичний ведмедик», керівник Негуляєва Людмила Юріївна).

ІІ місце

Петрович Владислав, вихованець  гуртка «Народна творчість» КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» (учень 7 класу КЗ «Мартинівський ліцей», робота «Бережи, ангеле, українського воїна!», керівник Ніколаєва Тетяна Василівна).

ІІІ місце

Кириченко Юлія, вихованка гуртка «Народна творчість» КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» (учениця 6 класу  КЗ «Мартинівський ліцей», робота «Рідні наспіви», керівник Ніколаєва Тетяна Василівна).

Роботи Костенка Богдана, Крикун Яни та Мокрієнко Юлії направлені для участі у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва у м. Київ.

Вітаємо учасників з перемогою і бажаємо успіхів в майбутніх конкурсах!