ПРИ ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ГОСТИННО РОЗПОЧНУТЬ СВОЮ РОБОТУ ПРИШКІЛЬНІ ОЗДОРОВЧІ ТАБОРИ З ДЕННИМ ПЕРЕБУВАННЯМ

Дата: 02.06.2023 12:46

5 червня 2023 року в закладах освіти громади стартує літня оздоровча кампанія. Протягом 14 днів на базі закладів загальної середньої освіти (Степанецький ліцей, КЗ «Таганчанський ліцей», КЗ «Мартинівський ліцей» та Беркозівська гімназія) функціонуватимуть 4 табори з денним перебуванням, у яких відпочинком буде охоплено 321 учень.

Організація змістовного дозвілля  передбачає цілеспрямовану виховну, фізкультурно-оздоровчу та спортивно-масову роботу з дітьми. Відпочинок буде наповнений масовими заходами, екскурсіями, спартакіадами, конкурсами та фестивалями.

Для дітей організовано повноцінне 2-разове харчування, яке здійснюється за рахунок місцевого бюджету.

Надіємось, що учні  проведуть дозвілля весело, цікаво та зможуть реалізувати себе у творчих завданнях і отримати неймовірні враження та яскраві емоції!