A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту
Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області

Традиційний об’їзд закладів освіти громади напередодні нового навчального року

Дата: 18.08.2023 09:42
Кількість переглядів: 78

Традиційно, у серпні, перед початком навчального року, кожний заклад освіти проходить перевірку, демонструє свою готовність до роботи.

Так, 17 серпня 2023 року комісія з перевірки готовності закладів освіти Степанецької ТГ до початку 2023-2024 навчального року здійснила об’їзд всіх шкіл та дитячих садочків громади.

В огляді закладів освіти взяли участь перший заступник сільського голови Павло ЗОРЕНКО, начальник відділу освіти, молоді та спорту Оксана ЛАДИЖЕЦЬ, працівники відділу освіти (Віолетта Семенова, Валентина КОТЛЯР), поліцейський офіцер громади СВГ ВП Черкаського РУП ГУНП в Черкаській області Віталій СТЕПАНЕЦЬ, головний спеціаліст Черкаського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Любов ЧОРНА та  провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Черкаського РУ ГУ СНС України в Черкаській області Юлія Драгоненко.

Під час об’їзду особлива увага приділялася покращенню стану матеріально – технічної бази закладів освіти. Були оглянуті харчоблоки, їдальні, котельні, спортивні і актові зали, приміщення, території закладів та найпростіші укриття. Перевірено стан протипожежної та електробезпеки, підготовку до осінньо – зимового опалювального періоду.

Також відбувалось спілкування з педагогічними колективами, під час якого члени комісії надавали відповіді на запитання, які виникали.

За результатами огляду складено акти перевірки готовності навчальних закладів до роботи в новому 2023/2024 навчальному році. Всі заклади освіти громади в цілому відповідають санітарно-гігієнічним нормам, мають матеріально-технічне забезпечення для здійснення освітнього процесу у новому навчальному році. В цілому огляд освітніх закладів залишив позитивні враження.

 

Цьогорічний навчальний процес в Степанецькій громаді буде організовано за очною формою навчання у зв’язку з приведенням фонду споруд цивільного захисту закладів освіти до використання.  

 « повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень