A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту
Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області

ВІДБУЛАСЯ СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Дата: 31.08.2023 14:47
Кількість переглядів: 92

 

30 серпня 2023 року відбулася серпнева конференція працівників освіти Степанецької громади. Участь в ній взяли сільський голова Олександр Яременко, начальник відділу освіти, молоді та спорту Оксана Ладижець та працівники закладів освіти.

 

Розпочався захід із вшанування працівників закладів освіти, чиє серце перестало битися, чия свічка життя перестала горіти… А також схили голови в пам’ять наших героїв-захисників та всіх, хто загинув у священній боротьбі за мирне небо над нами, за дитячий сміх, за нашу свободу…

З привітальним словом до всіх присутніх звернувся сільський голова Олександр Яременко. В своєму звернені він привітав працівників освітньої галузі з початком нового навчального року та наголосив, що головним пріоритетом наразі є безпека всіх учасників освітнього процесу.

Продовжила далі засідання начальник відділу освіти, молоді та спорту Оксана Ладижець. Зупинилася Оксана Петрівна на викликах та перспективах в освітній галузі, підбила підсумки роботи у 2022-2023 навчальному році, означила особливості організації освітнього процесу у 2023-2024 навчальному році. Побажала освітянам міцного здоров’я, терпіння та успіхів у їх не легкій праці, а також висловила вдячність педагогічній спільноті громади за самовіддану працю у найважчий час для нашої країни.

На завершення заходу працівників освіти громади відзначили грамотами та подяками Міністерства освіти і науки України, Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, Комунального навчального закладу «Черкаський інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної  творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради», Комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради», Національного центру «Мала академія наук України», Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради», Степанецької сільської ради, відділу освіти, молоді та спорту, а також освітяни отримали подарунки за волонтерську діяльність і плідну працю в освітянській галузі.

Шановні колеги! Бажаємо кожному педагогічному колективу невичерпної енергії, мудрих рішень та сміливих ідей, натхнення в усіх задуманих справах, блискучих успіхів у вихованні підростаючого покоління та наданні якісної освіти нашим дітям.  Нехай же нелегкі будні приносять тільки радість і будуть плідними. Миру та благополуччя, впевненості та бадьорості, міцного здоров’я та натхнення!

 

 « повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень