Підручники українських видавців та навчально-методичні посібники EdPro виклали у вільний доступ

Дата: 09.09.2023 15:08

Для користувачів українського сервера ua.mozaweb.com до кінця цього року відкрили підручники українських видавців та навчально-методичні посібники EdPro.

Для цього необхідно просто зареєструватися на сайті. І вчителі, і діти з будь-якого місця на планеті зможуть відкривати книги та інтерактивне наповнення в посібниках українською мовою. Одна з цілей ініціативи — аби ті, хто перебуває в Україні, мали доступ до підручників онлайн.

Загалом, у системі Mozaik міститься близько 300 підручників таких видавництв: «Ранок», «Алатон», «Астон», «Навчальна книга Богдан», «Підручники і посібники», EU4Skills, «Літера». Це базові навчальні матеріали для різних предметів і класів. Також команда EdPro підготувала 76 навчально-методичних посібників з інтерактивним вмістом для учителів молодшої, середньої та старшої школи.

Книгами можна користуватися на уроках незалежно від форми навчання чи місця перебування користувачів програми Мозабук.

Джерело: Освіторія