День фізичної культури та спорту, «Олімпійський тиждень», «Олімпійський урок»

Дата: 19.09.2023 08:41

Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт.

Доброю традицією стало проведення у закладах освіти Степанецької громади у вересні місяці Дня фізичної культури та спорту, «Олімпійського тижня», «Олімпійського уроку».

Вчителі фізичної культури подарували дітям спортивне свято, провівши з ними спортивні ігри, конкурси, забави, фото-конкурси, спортивні вікторини та інше.

Кожен учень мав змогу  проявити  себе з найспортивнішої сторони.

На базі Таганчанського ліцею відбулася товариська  зустріч з волейболу серед учнівської молоді КЗ «Таганчанський ліцей» - КЗ «Мартинівський ліцей».

У «Степанецькому ліцеї» провели конкурс «Що для мене спорт?», «Мій олімпійський тріумф».

Учні громади показали свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу. Тиждень був насичений, цікавий та змістовний.