Учителів запрошують долучитися до проведення ІV всеукраїнського антибулінгового уроку

Дата: 22.09.2023 14:34

Для участі педагогам необхідно до 24 вересня приєднатися до Telegram-каналу проєкту за посиланням і провести заняття в період із 25 до 29 вересня.

Усі необхідні матеріали для проведення уроку педагоги отримають 24 вересня в Telegram (розраховані на учнів і учениць 1-11 класів). Зокрема, вони міститимуть:

інфокспрес про цькування, інтерактивні вправи, руханку, мультимедійну презентацію, відео.

Як зазначають організатори, цьогоріч особлива увага буде приділена кіберцькуванню.

Крім того, проєкт вийде за межі національного та стане міжнародним, оскільки уроки антибулінгу проведуть і в закордонних закладах освіти.

Педагоги, які долучаться до акції, отримають бланк посвідки про участь.

Джерело: НУШ з посиланням на авторів проєкту – ГО «Не цькуй»