Освітян запрошують долучитися до Всеукраїнського уроку єдності

Дата: 04.10.2023 14:45

Учителів, батьків і учнів запрошують долучитися до Всеукраїнського уроку єдності для 5-11 класів, який буде присвячений протидії дезінформації та маніпуляціям.

Про це повідомило Міністерство освіти і науки України.

Урок транслюватимуть 6 жовтня з 12:00 до 12:30, а також 13 жовтня о 9:30 у повторі на телеканалі “Суспільне. Культура” та Youtube-каналі “Перший”. Запис буде збережений за лінком.

Під час уроку глядачі дізнаються:

• як протидіяти соціальним стереотипам;
  • хто такі боти та тролі;
  • як розумно споживати інформацію та не вестися на маніпуляції.

Наприкінці онлайн-заходу дітям необхідно буде пройти тест-гру, яка складатиметься з 7 запитань (для цього треба відсканувати QR-код на екрані та перейти за посиланням).

Крім того, організатори підготували сюрприз для школярів, про який оголосять під час трансляції.

За підсумками уроку педагогам рекомендують провести з учнями та ученицями обговорення на тему протидії дезінформації та маніпуляціям.

Як зазначають організатори, ініціатива має на меті підвищити рівень стійкості українців до пропаганди та вдосконалити навички критичного мислення в дорослих і дітей.