Педагогів запрошують на тренінг про безпеку в інтернеті

Дата: 09.10.2023 10:31

Педагогів запрошують стати учасниками тренінгу «Безпека дітей в Інтернеті: інструменти та поради для вчителів».

Захід буде корисним для вчителів та всіх освітян, що прагнуть покращити навички безпечного поводження в Інтернеті для своїх учнів.

Під час тренінгу педагоги дізнаються, з якими викликами діти стикаються онлайн, відомості про особливості складових програми Google «Безпека дітей в Інтернеті» та інтеграцію інструментів програми у навчальний процес.

Також учасники заходу отримають практичні поради від сертифікованого тренера Google for Education, візьмуть участь в інтерактивній вправі, аби одразу втілити знання на практиці.

Окрім того, освітяни зможуть поставити запитання тренеру та отримати на нього відповідь у прямому ефірі.

Онлайн-тренінг відбудеться 10 жовтня о 16:00.