В Степанецький ліцей - придбано новий шкільний автобус для перевезення школярів з обмеженою здатністю до пересування

Дата: 23.10.2023 15:53

Сьогодні, 23 жовтня 2023 року, в Степанецькому ліцеї відбулась передача шкільного автобуса, вартістю 2 624 166 грн, який був придбаний на умовах співфінансування 30/70 з місцевого та державного бюджетів.

Ключі від новенького автобуса отримав директор Степанецького ліцею Станіслав ЯРЕМЕНКО.

Приємно, що відтепер школярі, які прагнуть до знань, до пізнання світу, до розкриття свого творчого та інтелектуального потенціалу, будуть доїжджати до школи в комфортних умовах.

Новий шкільний автобус розрахований на 21 місце, 2 з яких розраховані для перевезення дітей з особливими освітніми потребами, має додаткові рівні безпеки, обмеження у швидкості руху, звукову світлову сигналізацію, аварійні кнопки, спеціальні сидіння та зручні сходинки. Тож, дітям надані всі умови, щоб безпечно доїжджати до ліцею та додому.