ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ "Я-ЖУРНАЛІСТ: РОЗПОВІДАЮ СВІТОВІ ПРО НЕЗЛАМНІСТЬ УКРАЇНЦІВ!"

Дата: 26.10.2023 14:34

З метою виявлення та стимулювання творчо обдарованої учнівської молоді, схильної до журналістської діяльності, стимулювання до прояву активної життєвої позиції, підтримки педагогів, які працюють із такими учнями з 18 серпня по 10 жовтня 2023 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» у співпраці з Академією Української Преси проходив Всеукраїнський конкурс «Я – журналіст: розповідаю світові про незламність українців!».

За підсумками  конкурсу учениця 9-А класу Степанецького ліцею та член гуртка «Історичні постаті Української держави» КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Софія КАЗМІРЧУК, посіла ІІ місце в номінації: фоторобота «Донат на ЗСУ» та «Благодійний ярмарок» та нагороджена Дипломом ІІ ступеня.

Керівник - учитель історії Катерина НИЧИПОРЧУК, отримала подяку за самовіддану роботу із творчо-обдарованою учнівською молоддю, сприяння розкриттю її талантів та участь у всеукраїнському конкурсі.

Робота "Я журналіст"        https://drive.google.com/drive/folders/1l_EWzRE7kGNw2ftXZtfmQHOUKKGvWwro?usp=drive_link

Вітаємо із здобутою перемогою та бажаємо натхнення, творчих здобутків та нових досягнень!