Благодійний фонд «МХП-Громаді» подарував Степанецькому ліцею інтерактивну панель

Дата: 13.11.2023 10:57

Завдяки благодійному фонду «МХП-Громаді» у закладах освіти Степанецької громади реалізовано вже не один проєкт.

Цього разу до співпраці долучилися й батьки учнів 5-А класу Степанецького ліцею – працівники філії «МХП логістика» ПрАТ «МХП», які звернулися до БФ «МХП-Громаді» з проханням допомогти придбати мультимедійне обладнання для навчання дітей.

8-го листопада до ліцею завітали представники МХП: керівник соціальних проєктів регіонального відділення БФ «МХП-Громаді» Олександр Шпиль, керівник Черкаського Хабу БО «БФ» МХП-Громаді» Віталій Очеретяний і директор Регіонального центру «МХП логістика» Олег Паришкура, які в присутності сільського голови Олександра Яременка подарували ліцею інтерактивну панель.

Висловлюємо велику вдячність БФ "МХП-Громаді" за таку важливу та стабільну підтримку й співпрацю!