Турбота про себе, НУШ в умовах війни та робота зі штучним інтелектом: на «Дія.Освіта» вийшов серіал для вчителів

Дата: 16.11.2023 10:26

Для вчителів, освітніх управлінців і батьків створили новий освітній серіал про навчання в середній школі в умовах повномасштабної війни.

Переглянути серіал усі охочі можуть на платформі "Дія.Освіта" за посиланням.

В означеному серіалі містяться поради, як педагогам ефективно працювати в умовах повітряних тривог, як давати учням не тільки знання й уміння, а й відчуття безпеки та, зрештою, як бути надійною опорою не лише для учнів, а насамперед для себе самих.

Крім того, у серіалі йде мова про нові інструменти для навчання, які можуть стати у пригоді вчителям (наприклад, використання штучного інтелекту).

Загалом, програма освітнього серіалу складається з 12 епізодів, кожен з яких триває близько 15 хвилин:

Джерело: НУШ