ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З БІОЛОГІЇ

Дата: 20.11.2023 12:21

17 листопада  на базі  Степанецького ліцею відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Олімпіада проходила згідно з графіком та завданнями, розробленими комунальним навчальним закладом «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

В олімпіаді взяли участь 11 учнів 8-11 класів ЗЗСО громади. За рішенням оргкомітету оприлюднені результати ІІ етапу змагань і визначена переможниця.

Найкращі результати показала учениця 11 класу Степанецького ліцею Аліна ГУРКАЛО.

Вітаємо переможницю та дякуємо вчителю Олені СТОКОЛОС за належну підготовку.

Бажаємо всім учасникам безмежної наснаги, успішного навчання! Нехай ці перемоги стануть початком ще більших нових досягнень, а успіхи і прагнення до знань будуть постійними супутниками.

Дякуємо нашим захисникам і мирного неба усім!!!