Результати ІІ етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Дата: 20.11.2023 13:57

Відповідно до наказу Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації від 24.10.2023 № 120 «Про проведення XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2023/2024 навчальному році», 18 листопада 2023 року проходив ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка на базі Степанецького ліцею.

У Конкурсі взяли участь 11 учнів-знавців української мови та літератури закладів освіти громади.

За рішенням журі  ІІ етапу Конкурсу переможцями визначено Каріну КОТЛЯР, ученицю 10 класу Мартинівського ліцею – І місце, та Діану Кабак, ученицю 11 класу Степанецького ліцею - І місце.

Вітаємо Каріну та Діану, а також учителів-наставників – Олену Іванівну СЛИВУ та Ольгу Олексіївну СКЛЯРЕНКО з перемогою, бажаємо подальших успіхів та натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії, упевненості у подальших перемогах.

Бажаємо успіхів і перемог у ІІІ етапі КОНКУРСУ!