Учні Степанецького ліцею здійснили екскурсію до музею І.С. Нечуя - Левицького

Дата: 27.11.2023 12:47

Напередодні святкування 185 - річчя з дня народження І.С.Нечуя-Левицького, відомого українського письменника, вчителя, фольклориста, перекладача, корифея української прози, унікальної людини із загадковим баченням та чарівним талантом, учні 10 - 11 класу Степанецького ліцею відвідали літературно-меморіальний музей виданого письменника у Стеблеві.

Діти із захопленням розглянули експозицію будинку, яка розповідає про життя та творчу діяльність класика української літератури, прослухали цікаві пізнавальні розповіді екскурсоводів, побували в робочому кабінеті митця та мали змогу доторкнутися до його особистих речей, побували біля пам'ятника письменнику, на алеї пам'ятників, на території красивого Храму Вознесіння Господнього, в минулому - горі Спаса, де колись височіла церква, у якій були священиками дід, батько та брат земляка.

Скелясті береги сонної Росі, понтонний міст через річку, навколишня дивовижна краса тільки додали неймовірних емоцій дітям і залишили незабутні враження.