Інформаційно-роз'яснювальна робота

Дата: 28.11.2023 12:53

У зв'язку з погіршенням санітарно-епідемічної ситуації в Україні та з метою недопущення розповсюдження інфекційних хвороб, медична сестра комунального закладу "Таганчанський ліцей" Олена ШЕВЧЕНКО провела роз'яснювальну роботу для учнів 5-7 класів та працівникам ліцею.

В ході бесіди було проінформовано про правила особистої гігієни, важливість та роль щеплень у формуванні імунітету та захисту від серйозних хвороб, своєчасну реакцію на будь-які симптоми захворювань.

Під час заходу учні та працівники мали можливість задати свої питання спеціалісту та отримати вичерпну професійну відповідь.