Відбувся семінар – практикум учителів початкових класів та вихователів груп подовженого дня

Дата: 11.12.2023 12:13

8 грудня 2023 року на базі Степанецького ліцею відбувся семінар – практикум учителів початкових класів та вихователів груп подовженого дня.

У роботі семінару взяли участь головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Валентина КОТЛЯР, керівники міжшкільних методичних об’єднань, а саме: суспільно-виховного профілю - Світлана ЗАЇКА, початкової освіти – Оксана ЧОРНОІВАН, адміністрація ліцею та учителі початкових класів закладів освіти громади.

Учасники семінару відвідали інтегрований урок в 3-А класі з предметів «Я досліджую світ» та української мови на тему: «Таємниці Чорного моря», який провела учитель початкових класів Вікторія МОМРО. Під час обговорення уроку присутні відмічали активність дітей, високий рівень педагогічної майстерності учителя, використання різних форм та методів роботи на уроці.

Вихователі групи подовженого дня Ольга КОВАЛЕНКО та Парасковія ШАКАЛО провели виховний захід «Українська хустка – берегиня роду», під час якого ознайомили школярів із хусткою-оберегом, зі значенням хустини в побуті української родини, в обрядах українського народу. Лейтмотивом свята стали слова про те, що необхідно поважати та шанувати традиції нашої держави, із гордістю носити ошатні українські хустки, які є оберегом, генетичним кодом нашої української нації.

Дякуємо педагогам за підготовку та змістовні уроки і заходи.