ДО МАЛЮКІВ З ГОСТИНЦЯМИ

Дата: 12.12.2023 16:00

Протягом останніх років в Україні склалася добра традиція випікати імбирні пряники до різдвяних свят. Але такі ласощі, виявляється, можуть бути не лише різдвяним елементом, але й солодкою іграшкою для малечі, картиною, розмальовкою, сувеніром чи елементом торта. Медові пряники - це не тільки гарно і ароматно, а ще неймовірно корисно!

7 грудня до закладу дошкільної освіти «Білочка» завітали студенти Степанецького відділення ДНЗ «Канівське ВПУ». Учні на чолі з наставником Аллою ТКАЧЕНКО та Віталією КОЗУБ провели майстер-клас із розпису медових пряників  "Святий Миколай іде, ПЕРЕМОГУ нам несе"!

Діти захоплено вимальовували сніжинки, та прикрашали пряничних чоловічків, що дійсно було схоже на творчу майстерню Святого Миколая.

Процес створення приників - це казковий захоплюючий творчий час, який розвиває фантазію, формує творчі навички, вчить роботі з новими матеріалами і техніками.