ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ГЕОГРАФІЇ

Дата: 15.12.2023 14:22

15 грудня  на базі  Степанецького ліцею відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. Олімпіада проходила згідно з графіком та завданнями, розробленими комунальним навчальним закладом «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

В олімпіаді взяли участь 13 учнів 8-11 класів ЗЗСО громади. За рішенням оргкомітету оприлюднені результати ІІ етапу змагань і визначений переможець, який братиме участь у ІІІ обласному етапі.

Найкращий результат показав учень 11 класу Степанецького ліцею Богдан ПАЛІЙ.

Щиро вітаємо переможця та дякуємо вчителю Юлії Миколаївні ПОЧТАР за професіоналізм у своїй справі.

Зичимо нашим учасникам олімпіади успіхів та натхнення на нові досягнення.