МАЙСТЕР-КЛАС З РОЗПИСУ ІМБИРНОГО ПЕЧИВА

Дата: 19.12.2023 16:24

14 та 18 грудня на базі Степанецького ліцею відбувся майстер-клас з розпису імбирного печива "Створи свій унікальний пряник”.

Майстер-клас, який проводила майстриня своєї справи Людмила Підгірна, зібрав справжніх прихильників цієї смачної і водночас творчої справи.

Діти із захопленням декорували духмяні смаколики, працювали натхненно і зосереджено, а кольорова глазур дала можливість їм відчути себе справжніми художниками і втілити в життя свої яскраві фантазії!

Майстриня розповіла учасникам і про те, як вона виготовляє та розписує кольоровою глазур’ю печиво та імбирно-медові пряники.

Кожен з учасників мав можливість створити свій неповторний візерунок, який став сувенірним або чудовим подарунком близьким.

Діти отримали безліч позитивних емоцій, незабутніх вражень, які створили гарний настрій напередодні новорічних свят.