Підсумки ІІ етапу ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2023/2024 навчальному році.

Дата: 19.12.2023 22:23

Підводимо підсумки  ІІ етапу ХХІV Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика у 2023/2024  навчальному році

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, який традиційно проходить з 2000 року, покликаний сприяти утвердженню державного статусу української мови, піднесенню її престижу серед молоді та вихованню поваги до культури і традицій українського народу.

16 грудня відбувся ІІ (територіальний) етап цього Конкурсу, участь у якому взяли 15 учнів (переможців І шкільного етапу) 3-11 класів всіх закладів загальної середньої освіти громади.

Оргкомітет та члени журі підбили підсумки конкурсу, здійснили аналіз виконання учнями завдань та визначили переможців, які представлятимуть громаду на ІІІ обласному етапі.

Перші місця здобули учні:

3 клас - Майборода Карина, Степанецький ліцей (вчитель Момро Вікторія Іванівна);

4 клас - Шинкаренко Ярослава, Степанецький ліцей (вчитель Голодненко Лідія Василівна);

5 клас - Черуха Поліна, Степанецький ліцей (вчитель Арсеєнко Тетяна Олексіївна).

Вітаємо переможців та їхніх наставників. Дякуємо усім учасникам Конкурсу.

Бажаємо і надалі натхнення, віри у свої сили, впевненості у подальших конкурсних випробуваннях!