Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд)

Дата: 20.12.2023 15:32

Учні Степанецького ліцею взяли участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд).

За підсумками Конкурсу робота учениці 3-А класу Аліни НАЗАРЕНКО  «Війна змінила наше життя»  посіла II місце та відзначена Грамотою Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради (вчитель Вікторія МОМРО).

Відповідно до рішення журі лауреатами Конкурсу стали:

• Вероніка ЗАДОРОЖНЯ, 2-А клас – робота «Яке болюче слово «війна» (вчитель  Ольга ЧЕРЕДНИК);
  • Даниїл СЕМЕНОВ, 2-А клас – робота «Війна. Моя історія» (вчитель Ольга ЧЕРЕДНИК);
  • Каріна МАЙБОРОДА, 3-А клас – робота  «Шлях до Перемоги» (вчитель Вікторія МОМРО);
  • Кіра НАЗАРЕНКО, 3-А клас – робота «Я вірю в Перемогу» (вчитель  Вікторія МОМРО).

Роботи ліцеїстів відзначені Дипломами Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради.

Вітаємо переможницю і лауреатів Конкурсу та бажаємо подальших творчих успіхів та перемог!