ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ЕТАПІ АКЦІЇ ВІРТУАЛЬНОГО МУЗЕЮ ЗООЛОГІЇ "МОЯ УЛЮБЛЕНА ТВАРИНА"

Дата: 28.12.2023 14:17

З метою формування гуманного та дбайливого ставлення до тварин, розвитку образного мислення і емоційної чуйності, розкриття творчих здібностей та активізації пізнавальної діяльності учнівської молоді до представників тваринного світу, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді провів Всеукраїнську акцію віртуального музею зоології «Моя улюблена тварина»,  в якій взяли участь і вихованці КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості».

Тож, відповідно до наказу Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді від 19.12.2023 №99 «Про підсумки проведення Всеукраїнської акції віртуального музею зоології  «Моя улюблена тварина»на підставі рішення журі визначено переможців:

ІІІ місце - Софія Діміна, вихованка гуртка "Образотворче мистецтво", керівник Владислава Степанець.

ІІІ місце - Вероніка Коломієць, вихованка гуртка "Образотворче мистецтво", керівник Владислава Степанець.

Вітаємо керівника гуртка Владиславу Сергіївну Степанець та вихованців з такою визначною перемогою!