Відкрите заняття в ЗДО «Білочка»

Дата: 19.01.2024 15:10

17 січня 2024 року в молодшій групі «Сонечко» закладу дошкільної освіти «Білочка» відбулося відкрите заняття, яке провела вихователь Оксана Леонідівна Баланович.

Освітня лінія: Пізнавальний розвиток (Дитина в довкіллі).

Тема: Несподіванка іскорки Бринь.

Метою заняття було розширення та поглиблення знання дітей про пору року, закріплення вміння дітей називати вивчені кольори, групування предметів за кольорами, розвивати пам'ять, логічне мислення, виховати цікавість до пізнання навколишнього середовища та любов до природи.

Вихователь ретельно підготувалася: заздалегідь продумала тему, хід заняття, підібрала підповідну наочність для проведення заняття.

Заняття подарувало дітям яскраві враження і масу позитивних емоцій, а вихователям, можливість обмінюватися досвідом, ділитися цікавими ідеями, які зможуть згодом бути використані з дітьми в інших вікових групах.