У Степанецькій громаді стартував ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 01.02.2024 13:40

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» - це змагання серед учнів України під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».

На учнів очікують 5 захопливих етапів різних рівнів: шкільний, територіальний, районний, обласний та всеукраїнський. Щорічно ці змагання проводитимуть з вересня до червня.

У сезоні 2023/2024 Всеукраїнські шкільні ліги заплановано провести з грудня 2023 до червня 2024 року з п'яти видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та чирлідинг.

Мета проєкту – збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.

В межах проєкту, 31-го січня на базі Таганчанського ліцею відбулися перші протистояння з волейболу між командами закладів загальної середньої освіти Степанецької громади.

«Сьогоднішні змагання є чудовою нагодою не лише продемонструвати фізичний розвиток, а й показати рівень вашої мотивації та дисципліни, водночас зміцнивши командний дух», – зазначила у вітальному слові начальниця відділу освіти, молоді та спорту Степанецької громади Оксана Ладижець.

На спортивному майданчику змагалися учні 8-ми команд (4 – юнаків, 4 – дівчат) чотирьох навчальних закладів.

Кожен заклад обрав свій логотип:
КЗ «Степанецький ліцей»  - «Червона панда»;

КЗ «Мартинівський ліцей» - « Ірбіс»;

КЗ « Таганчанський ліцей» - «Рись»;

Беркозівська гімназія – «Барс».

У підсумку, серед дівчат:
І місце виборола команда КЗ " Степанецький ліцей»;
ІІ місце - команда КЗ « Таганчанський ліцей»;
ІІІ місце - команда КЗ «Мартинівський ліцей»;
IV місце посіла команда Беркозівської гімназії.

Серед юнаків:

І місце виборола команда КЗ "Степанецький ліцей";
ІІ місце - команда КЗ «Мартинівський ліцей»;
ІІІ місце - команда Беркозівської гімназії;
IV місце посіла команда КЗ «Таганчанський ліцей».

Учасники змагань нагороджені відповідними грамотами, кубками, медалями та подарунками.

Переможці, якими стали команди  «Степанецького ліцею», представлятимуть громаду на ІІІ етапі змагань.

Вітаємо та бажаємо успіхів!