В Степанецькому ліцеї проведено бесіду: "Шкідливі та корисні звички"

Дата: 08.02.2024 10:10

6-го лютого, цікаву та змістовну бесіду для учнів 7-Б класу провела медична сестра Степанецького ліцею Олена НАЦИК, яка в доступній і цікавій формі познайомила учнів з основними напрямками збереження і підтримання в належній формі свого здоров'я і організму в цілому.

Метою зустрічі було формування в учнів уявлення про корисні та шкідливі звички, їх вплив на здоров’я та пропаганда здорового способу життя.

Олена Василівна, відповіла на питання дітей про здорове харчування та багато інших питань, що цікавили здобувачів освіти. Діалог був направлений на виховання свідомого ставлення до свого здоров’я та профілактику шкідливих звичок; формування почуття відповідальності за свої дії.