У МАРТИНІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ ВШАНУВАЛИ ЗЕМЛЯКІВ ВОЇНІВ-АФГАНЦІВ

Дата: 15.02.2024 15:30

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 35-та річниця виведення військ з Афганістану.

Відзначення цієї дати свідчить про глибоку повагу українського суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки виконувати нелегкий інтернаціональний обов’язок в «гарячих точках».

Тож, з метою національно-патріотичного виховання учні Мартинівського ліцею відвідали могилу Миколи Григоровича Тертичного, свого земляка який загинув в липні 1985 року біля населено пункту Бараки.

Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув, бо не відболить це горе, не відплачеться, поки житимуть їхні батьки, вдови і діти, вірні побратими.!

Щиро бажаємо усім воїнам та їхнім близьким міцного здоров'я і добра, тепла і взаєморозуміння, і головне - найскорішої Перемоги Україні!

Пам'ятаємо! Єднаємося!