Участь вихованців гуртка "Історичні постаті української держави" у фото-челенджі «Майоріє прапор України!»

Дата: 19.02.2024 11:40

У січні місяці 2024 року відбувся обласний фото-челендж «Майоріє прапор України!» на базі Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради, метою якого є формування в учнівської молоді почуття національної гідності, патріотизму, причетності до історії і сьогодення України, активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни.

До участі у челенджі долучилися і вихованці гуртка "Історичні постаті української держави" КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» (Діденко Аліна, Казмірчук Софія, Ребус Руслан, Семенюта Вероніка, Шинкаренко Олександр та Піщаний Андрій), керівник Катерина Ничипорчук.

Вітаємо учасників і бажаємо успіхів!