ІІ РІЧНИЦЯ НЕЗЛАМНОСТІ

Дата: 26.02.2024 12:53

24-го лютого  друга річниця незламності, боротьби та супротиву, широкомасштабного вторгнення росії на територію України, боротьби, яка насправді триває вже не одне тисячоліття.

Це були 2 роки Стійкості. Небайдужості. Мужності.  Болю. Надії. Витримки. Єдності.

У другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну освітянська родина громади згадала, тих, хто вже не з нами. Невинних жертв - дорослих і дітей, які просто хотіли жити в своєму домі, в своїй країні. Воїнів, що ціною власного життя виборювали кожен сантиметр української землі.

У закладах освіти громади проведені різноманітні тематичні заходи, години спілкування, учні долучилися до спеціального онлайн-уроку, який провів Освітній центр Верховної Ради України, а також розгорнули прапор, як символ незламності та незалежності нашої держави.

Єднаймося, підтримуємо один одного у цей тяжкий час! Не забуваємо допомагати нашим Захисникам тримати оборону!

Слава Героям, які нині у боротьбі з ненависним ворогом здобувають Перемогу!

З вірою в Бога! З вірою в Збройні Сили України!

Слава Україні! Слава її Героям!