Учениця Степанецького ліцею - учасниця фінального етапу XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дата: 11.03.2024 09:52

08 березня 2024 року у дистанційному форматі відбувся четвертий етап XХIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У ньому  взяла участь учениця 3 класу Степанецького ліцею Карина МАЙБОРОДА, яка є переможцем ІІІ етапу Конкурсу (вчитель – Вікторія МОМРО).

Під час конкурсного випробування школярка розкрила свій творчий потенціал та отримала новий досвід у вивченні української мови.

Зичимо їй та її наставнику успіху й перемоги!