Відбувся ІІІ етап змагань з футзалу в межах проєкту «Пліч-о-пліч» серед юнаків

Дата: 01.04.2024 14:08

На базі Степанецького ліцею відбувся ІІІ етап змагань з футзалу в межах проєкту «Пліч-о-пліч» серед юнаків (4-6 класи).

Відкрив спортивний захід сільський голова Олександр Яременко, зазначивши вдалість проєкту «Пліч-о-пліч» та важливість отримання дітьми позитивних емоцій від спортивної боротьби.

За право брати участь у наступному етапі змагались команди з Яснозір'я, Канева та Степанців.

Результати ігор:

• Степанецький ліцей – Яснозірський ліцей: 3:3
  • Степанецький ліцей – Канівська ЗОШ I-III ступенів №1 ім. Т.Г. Шевченка: 3:5
  • Канівська ЗОШ I-III ступенів №1 ім. Т.Г. Шевченка – Яснозірський ліцей: 3:0.

Переможцем стала команда Канівської ЗОШ I-III ступенів №1 ім. Т.Г. Шевченка.

На жаль, на даному етапі участь наших учнів у змаганнях з футзалу в межах проєкту «Пліч-о-пліч» завершена.